JustlikeMayo
JustlikeMayo

Musím si promyslet odpověď.

Musím si promyslet odpověď

Zrovna jsem šel do práce. Cestou do práce jsem potkal vás. Teď jste ale tady, nevyhodí vás? Vědí, že když jsem nepřišel, tak už nepřijdu, protože nikdy nechodím pozdě. Můžeme se bavit, proč nemám telefon, ale bude lepší, když se budeme bavit o vás. Jste největší kniha všech dob, i tady dolu je to napsané, teda bylo, dokud se to nesmazalo tím věčným přenášením z místa na místo. Ale věřím, ano věřím, i když ne zrovna na to ošoupaný místo, ale třeba ve smích. Není to jen to jediné, jasně jsou to věci, které mají pro mě význam, knihy, hudba, malby, kultura, tedy kdysi pro mě měli význam, ale přišel čas, kdy podle mě teď už význam nemají a přestal jsem si jich vážit.

Do určité míry v žádném případě nedokážu říct proč. Zmizelo všechno a já myslel, že to je nezničitelný, ale není. Dělám, si ze světa osobní věc, která šla rázem celá do kopru, a to nejsem žádný maniak. Zatraceně, je to tak, že vlastně ničemu nevěříte, ale já to teď vidím.

Když se to takhle formuluje tak vyvstává z toho buď ano, nebo ne. Můžeme se třeba mrknout, mám tady na to jízdní řád, tak vím, kdy to pojede zas. Nevím, jestli i já sám chápu tenhle humor dle řádu přesně. Čím dál víš, koukám, že to udivuje nejenom a to je na tom zvláštní, když se snažím do sebe nahlídnout.

Pokud Eva snědla jablko, jak se píše a lidi pak byly zlý, tomu moc nevěřím. Zdravý člověk, předse žádného průvodce nepotřebuje. Musím se zamyslet a podotknout, vztah k dítěti, které uvede pouze černou a bílou. Nejde o to, že by jim trvalo k průvodci dojít o něco déle, ale oni ho prostě nemůžou vidět a stejně je to člověk. Proto to mužů brát dvěma způsoby. Musím si promyslet odpověď.

Jak to myslíš, co jsem vyváděl. Je to v pohodě musím vypadnout. Vídáš se i z jinejma, ne o tom se nebudem bavit, protože je to pravda a je to dobře že jsi šťastná. Můžu od kohokoliv vždycky klidně odejít a podělit se o mně klidně s někým jiným. Ty by si se s nikým nikdy o sebe nedělil. Nemáš ani tušení jak je to doopravdy. ha , tak povídej, protože když si lidi budou myslet, že to tak bylo , nikomu to neublíží.

Proč‘? když bych jsi myslel že víš , že jsem stejná padafka, zaspala bys. No ale já přesně dělám to co potřebuji pro pocit svobody, a potřebuji vás aby bylo mezitím ale jasno patří do toho , nikdy mně neskrotí a ona to opětuje abych měl dobrý pocit za deštivých dní. Jsem idiot ale jsem na tom stejně jako ty bez možnosti vědět a chápat tak jako já. Mám nápad, sejdeme se ráno všechno řeknu.
Musím do tvé hlavy, ale za úsvitu. kolik je hodin netuším ale bude to pro koho bezva?.

Takže včera jsem zvládl dva kousky, když jsem šel. Identitu jednoho obchodníka se zbraněmi a o podělaném detektivovi, který není pravej, ale nemusí se to jen zdát.

Mááš mé slovo.

Päťdesiat tisíc zhliadnutí do krížovky.

päťdesiat tisíc zhliadnutí

Ani neviem, či som vám poďakoval, čo tu ešte robíme? Je to prima, za všetko myslím, že tu robím dobrú prácu. Tak fajn len som to chcel povedať, či už to nemusíme riešiť. Tak čo to je tamto, viem presne, čo tým chcem povedať a hovorím, že je to šanca. No to mi povedz, čo som sakra zač, nie je to dôležité, ty nie si dôležitý, sakra zvyknite si na to, počujem .. a vonku je svet kde sa o miesto bojuje každý deň, každým dychom. Čo to so mnou je, prečo musím žobroniť, aby som bol niekto iný, ktokoľvek.
Ja vlastne neexistujem, ja tu nie som a nič z toho. Potrebujem tú intenzitu, aby to bolo mimoriadne. Možno som stelesnenie pravdy, ale  prečo nemôžem mať sakra aspoň nejakú sebaúctu. Bože môj, nič z toho nie je moja či tvoja chyba a je šťastie že sa okolo seba máme, a je to milé.

Povedal by som nakoniec, že to nie je dosť vysoko. Slušne som to rozbehol, ale rovnako je to fuk či vás ľudia majú radi. Keby som sa nebál, čo by som asi robil. Mám snáď inú možnosť aby ma to nechalo na pokoji. nie, som pytomec a zabudnem ako všetci. A možno je to zúfalosť, hlupák. Čo sa to do riti deje a oni pozvali k stolu mňa. Hovorím, čo ma teraz napadlo, a niektoré slová patria k samoľúbe velikánom a na youtube majú už päťdesiat tisíc zhliadnutí. Práca s tebou, je ako tancovať s opicou. Tvrdnem tu v tom prihriatom mieste, aby som dokonale zlikvidoval, čo zostalo z mojej kariéry. Si Srab a to má byť tá dobrá vec aby som ožil. Asi môžem byť dobrý len do krížovky a to len, pretože je to všetko priemerné.

Cestuje z místa na místo, pokaždé bere na sebe novou identitu a vysvlíká se z hadí kůže několikrát, přesný počet netuším. Není tady, ale budí dojem že tě nějak zneužívá, nebo co. Bez litování laskavě, Hodně štestí a zajímá mně jak to dopadne. Pamatujete si jména a na to je třeba si dát pozor, otevírám a říkám aby si to pověsila, přemlovám to a cítím z tebe look, že jsem fakt tady za cvoka.bezva. Většina je směrována tak že ikdyž mají vrbu sedí na židli někomu jinému, ale ten luxus je brán hodně zvolna,

mám rád ten oxid a je fakt mezi náma a zhmotnění bych chápal jako zlo a to častěji. Je to jako první dojem, který musí zůstat v kanálu a to hodně rychle, pokud to teda svět neslyšel, pak je to v hajzlu. Já zajistím všechno, budete všude první, dáte si první ranní kávu, naučíte se jaké je užasné, když si vás někdo vezme pod křídla a pokud to uspěje, posadíte se za tu příští.

Mááš mé slovo.

 

Milujem Ťa doma.

Milujem Ťa doma

Předpokládám určitou náplň.

V sobotu po dvanácté budou halušky, po páté odstartuje zelená párty clona a co bude dál, uvidíme.

Chvíli předstírám, že mě tahle diskuze zajímá. Na obrazovce svítí nová žlutá zpráva z neznámé adresy. Přemýšlím, jestli mi náhodou nepsal v tuto dobu trendový doktor s otázkou, jestli mám čas, protože v koupelně se uvolnilo místo. Prozatím neodpovím a strkám si celou obrazovku do kapsy. Záhy stojím venku a polykám čerstvý studený vzduch.  Za záclonou nemůže mít můj telefon. Musím si urychleně našetřit tolik, kolik se bude dát. Stává se, že opustím dům a uvědomím si, že jsem při holení musel vynechat nějaké to místo. Nejsou dobří přátelé ani špatní přátelé, jen lide se kterými chcete být, lidé kteří si postaví svůj dům ve vašem srdci.

 
 
předpokládám určitou náplň

Je mʼen fous

Keď sa Jano tvárí ako Torta

Jsem konfrontován neustále s dalšími projekty a obrázky z celého světa a oni vypadají opravdu skvěle, neboli Kašlu
na to. Vůbec nezůstávám být naprosto oproštěný od užití podivuhodných komplexů. Zůstává v potaz, že cesta ven přestává být dnes pro nastupující generaci zajímavá.

Na to v jakém stavu je teď svět a chtěl bych to k něčemu přiřadit, tak to řeknu z mé husákové tvorby, že je má situace jasně nasraná, hodně vymezená, mající potřebu vyslovit, co dnes již skoro vůbec nikde nevidíš. Nastupující generaci tato volba projevu chybí., ten vztek, ta nějaká jako hrubá síla, bez sebe dojímání. Řeší jí počínáním libosti bez prosazení, ve světě. Určitě se nebudu cítit, o míň, jako sebejistý když to nedostanu, je to dobrý být vítěz, je to taková až hezká potulní emoce, jako ochraňuj mě, já ochráním tebe. Až budu tu cenu vítězství zvedat nahoru, jako v ruce nahoru, chci, aby bylo vidět pódium. Není ani nutné to vše nechávat ladem a čekat až přijde ten čas, kdy to budeme moct nabídnout dál, kdy vás nebude již armáda ochraňovat, před posláním do hajzlu. Rozhodně je to terapeutická věc, když si jako můžu, po svém zpívat a ukazovat to na místech, kde je jako důležitá ta práce, ten humor bez tragického znění. Na vraždění národů, před si něco je.

Trub ale nesviť

Trub ale nesviť

Ani neviem,

Doma je doma a stotisíc otázek zmizí.

päťdesiat tisíc zhliadnutí

Mně by bylo ze mě špatně.

päťdesiat tisíc zhliadnutí

Nič z toho nie je moja či tvoja . Když já vůbec nevím , jestli to co dělám je dost dobrý. Jestli je to ono. Je to subjektivní, ano to musí, jinak by to bylo řemeslo. Párkrát už jsem dostal za uši, nebylo to nic hrozné ale vítěz jsem nebyl nikdy, ale zažil jsem to. Vlastně jsem šťastný a určitě i zůstanu. Jsem tím prostoupen a chápu to jako to, že existuju. Opět jeden velikán, „Myslím, tedy jsem“ .. Zpochybnil úplně všechno, protože to může být jenom iluze či klam, představa. To něco co existuje, jsem tedy jen já.. Ale kdo jsi ty, co jsi ty. Tohle jsem já… zůstaň hladový

kdyz se ho**o tváří jako dort

Keď sa Jano tvárí ako Torta

Chvíli předstírám, že mě tahle diskuze zajímá. Na obrazovce svítí nová žlutá zpráva z neznámé adresy. Přemýšlím, jestli mi náhodou nepsal v tuto dobu trendový doktor s otázkou, jestli mám čas, protože v koupelně se uvolnilo místo. Prozatím neodpovím a strkám si celou obrazovku do kapsy. Záhy stojím venku a polykám čerstvý studený vzduch.  Za záclonou nemůže mít můj telefon. Musím si urychleně našetřit tolik, kolik se bude dát. Stává se, že opustím dům a uvědomím si, že jsem při holení musel vynechat nějaké to místo. 

Povedal by som nakoniec, že to nie je dosť vysoko. Slušne som to rozbehol, ale rovnako je to fuk či vás ľudia majú radi. Keby som sa nebál, čo by som asi robil. Mám snáď inú možnosť aby ma to nechalo na pokoji. nie, som pytomec a zabudnem ako všetci. A možno je to zúfalosť, hlupák. Čo sa to do riti deje a oni pozvali k stolu mňa. Hovorím, čo ma teraz napadlo, a niektoré slová patria k samoľúbe velikánom a na youtube majú už päťdesiat tisíc zhliadnutí. Práca s tebou, je ako tancovať s opicou. Tvrdnem tu v tom prihriatom mieste, aby som dokonale zlikvidoval, čo zostalo z mojej kariéry. Si Srab a to má byť tá dobrá vec aby som ožil. Asi môžem byť dobrý len do krížovky a to len, pretože je to všetko priemerné.

 
Milujem Ťa doma